15 Kasım 2013 Cuma

birşah süt

 

hee deneyimlemelerde nerde kalmıştık derken aklıma geldi yazmadan olmaz,nede olsa burası deneyip yanıldığım şeyleri de yazdığım bir ortam..konumuz süt :)
birşah sütün resmini bulamadım bulsam ifşa edecektim :) neyse görmek isteyenler A101 mağazalarında bulabilirler kendilerini..
efendim şikayet konum şudur kii şu açma kapakları varya onu ne zaman açmaya kalksam elimde kalıyo..bi aldım denedim elimde kaldı dedim ki acaba ben mi fazla haşinim,sonra ikinciyi aldım bu da elimde kaldı..yine de çamur atmamak için dedim ki heralde hamilelikten kabaran hormonların etkisiyle bi güce geldi ayarsız uyguluyorum gücümü ama yok üçüncüde de kapak elimde kalınca artık dedim bundan kamuoyu haberdar olmalı..zaten tadı da bişeye benzemiyo,yani bişeye benzemiyo derken gerçekten benzemiyo,hadi süte benzemiyo ama başka bişeye de benzemiyo:) çözemedim bi daha da almayı düşünmüyorum  bilginize :)

sevgiler benden

2 yorum:

mucbirsebep dedi ki...

Bu markayı süt ürünü olarak tek geçerim. Lezzeti tam bir süt. Aslında diğer markalar bir şeye benzemiyor. Marka ile de tüketicisi olmanın dışında bir bağım yok. Eğer bir yanlışını görürsem anında silerim. Şu ana kadar son derece memnunum. Hayret ettiğim bir konu bu marka diğer marketlerin reyonunda neden yok. Bence en adil olanı şu ki. Ben yanılıyor ya da markayı pohpohlayan birisi olabilirim. Bu nedenle kim ne derse desin yapılması gereken tek şey. Bir tane alırsınız ve denersiniz. Baktınız memnun değilsiniz bir daha almazsınız. Bu kadar basit. Kapak konusuna gelince doğrudur zaman zamaan piyasaya çıkmış yeni markalarda bu sorunlar yaşanabiliyor. Ama henüz BİRŞAH ta böyle bir sorun yaşamadığımı hatırlamıyorum. Daha doğrusu bir ya da iki markada böyle bir sorun yaşadım fakat BİRŞAH değildi sanki. Neyse denemenizi şiddetle tavsiye ederim.

Unknown dedi ki...

Dune kadar bu yazdiklarinizin aynisini,hatta fazlasini yazabilirdim.dun dort paket sut aldim.skt'e.3 aydan fazla var.ikisi ekşimis cikti.biri saglam.birini acmadim elimde tutuyorum.ne islem yapacagimi dusunuyorum şu anda.
Derdim 3 kutu sut degil.bir daha nasil guvenip alacagim😕

yazılanlar çizilenler yayınlananlar tarafıma aittir,çalmayınız çırpmayınız .alıntı hakkınızdır. Tema resimleri Ollustrator tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.

© .küçük kızın annesi., AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena