16 Haziran 2014 Pazartesi

mecburi ara

bu gülücük cebimdeki renkler in bizi affetmesinde etkili olur belki :)


öncelikle cebimdeki renkler den çok çok çoookk özür diliyorum...çok talihsiz bir zamana denk gelen hediyesini ne yazıkkii alamadım..gerçi neden alamadığım hala meçhul,çünkü kargo gelmedi kapıma..
   sevgili arkadaşım cebimdeki renkler, ilaç kullanamadığımdan uzunn bir sürece yayılan hastalığımın tam ortasına denk gelmiş ne yazıkki hediyen..mailini bile çok yeni gördüm,aradım kargoyu ama tatmin edici bir cevap alamadım..kapıma eğer kargo geldiyse ki gelse bir pusula bırakırdı ,hiç duymadım..kimse de yoktu yanımda bana bakabilecek o yüzden çok deli bir grip vakası geçirdim..tam geçirdim derken,tüm gün maskeyle dolaşmama rağmen kızıma bulaştı,onu da atlatana kadar nerdeyse 20 gün geçti..bu süre zarfında annem köyüne gittiğinden,gözümü açacak takatim yoktu,ne maillere bakabildim ne blogla ilgilenebildim..dolayısıyla mailini gördüğümde duyduğum üzüntüyü tahmin edemezsin..çok sevinmiştim halbuki ilk blog hediyem kızıma geliyor diye..lütfen özrümü kabul et,ben hediyeni almış kadar oldum,bana hakkını helal et lütfen..inceliğinden dolayı tekrar tekrar teşekkür ediyorum sana...
   özürümü diledikten sonra ben yokken neler yaptım anlatayım..kızım 2.5 aylık oldu çok şükür ama 2. ayımız hastalıkla geçtiğinden gerçekten hiçbirşey anlamadım.. öksürük hapşırık şu anda tekrar buldu bizi..ne zaman hah tamam hastalıktan kurtulduk desem tekrar hastalanıyoruz..havalardan mıdır nedendir anlamadım..terletmiyorum da miniğimi ama kapıyor yine bir yerden..olabildiğince ilaçsız atlatmaya çalıştık,inşallah bu seferki de ilaçsız atlatılır..
  2 aylık aşımızı oldu bebeğim,çok şükür ateş falan olmadı ama huysuzluğu vardı..öğleden sonra 3 gibi oldu aşıyı,evimize geldik 5 gibi bir uyudu miniğim taaa sabah 6ya kadar :) kıyamam ona çok yorgundu..2 aylıkken kilomuz 6.140 boyumuz 56 cm :) 1 cm uzamış bebeğim 1 ayda,biraz tıknaz :D
kilosu çok şükür iyi,hala gaz sorunumuzu atlatamadık,her kakamız ağlaya sızlaya...bazen fitille bazen zeytinyağıyla...ne zaman bitecek bu kaka çilesi kızımın...
   havalar malum ne giyeceğimizi şaşkınız ama dün çok sıcak olunca atlet don giydirdik,o boğumlu kollar ortaya çıkınca bi babası yedi bi ben :) dayanamıyorum aziz dostum ye beni diyor o kollar baldırlar...

minik kuşum huy değiştirdi,gece 11 gibi uyuyor sabah 7 ye kadar emmek için uyanmak hariç kesintisiz uyuyor..sonra alt değiştirme falan derken 1-2 saat uyanık kalıyor sonra tekrar uyuyor 11-12 ye kadar sonra 1 saat uyanık kalıyor tekrar uyutuyorum 5-5.30 a kadar uyuyor,ondan sonra kuş uykusuyla 11 e kadar agular gugular,ağlamaklar,huysuzluklar,evi gezmeler dışarı bakmalar falan :)
onu emzirirken gözlerimin ta içine bakması çok hoşuma gidiyor..onun kendi başlı başıma çok hoşuma gidiyor..seni seviyorum canım kızım Yarenim..göbek adını Lale koyduk bu arada :) aslında Ela Zeren in kardeşine Lale Yaren ismi çok yakışır demiştik ama söylenmesi zor oluyor :)o bakımdan lale göbek adı oldu..

   kızımın sürekli emmek istemesi hala devam ediyor,anne sütünden başka hiçbir tada açık değil kendisi..mesela rezene çayıdır,reyhandır ne verdiysek öğk :) en güzeli anne sütü,ne yapak hanımın keyfine göreyiz şimdilik..biraz daha palazlansın görecek prenses :)
   Allahım isteyen herkese versin evlat sevgisi çok başka...
   sevgiler

1 yorum:

Cebimdeki renkler dedi ki...

Öncelikle çok geçmiş olsun ikinize de. Estağfurullah affetmek demeyin lütfen. Talihsizlik olmuş. Ben de üzüldüm elinize ulasmamasina. Telefonla beni aradılar evde bulunamadı o nedenle merkeze geri götürüyoruz diye. 10 gün kadar bekledi orada ve sonra geri geldi malesef. Siz iyi olun da önemli değil. Kısmetten öte köy yok :)

yazılanlar çizilenler yayınlananlar tarafıma aittir,çalmayınız çırpmayınız .alıntı hakkınızdır. Tema resimleri Ollustrator tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.

© .küçük kızın annesi., AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena