30 Aralık 2014 Salı

Karlaaar düşer


Gördüğünüz gibi Bursa ilk kar ına kavuştu:) dışarda lapa lapa kar var ,ben minnoşumu ayağımda tıngır mıngır sallıyorum bi yandan da bu yayınla meşgulüm :) hani bazı zamanlar vardır gürültü curcuna içinde dingin bi zaman dilimi yakalarsınız,heeh işte bu o an:) yakalamışken yazayım dedim, çok yorgunum gerçekten şöyle bi yatsam bir gün boyu uyurum heralde,heryerim ağrıyor..halim yok enerjim sıfır..dökülüyorum azizim enerji depolamam lazım ama nasıl...kız çok hareketli hiç durmuyo ben de hep peşindeyim..Allah sağlık sıhhat versin şikayetçi değilim ama azıcık dinlenebilsem..
   Kızın kafasında konaklar vardı dün akşam zeytinyağıyla kafasını ovup 1 saat beklettikten sonra yıkadım geçti..aslında daha önce de yapmıştım ama bıngıldağın üstünü taramaya korktuğumdan konak bi türlü geçmedi,dün gece gözümü kararttım yıkadım.mis gibi oldu valla:) yalnız benim anlamadığım banyo yapan bebe uyumaz mı,uyur de mi? Bizimki uyumuyor enerji tavan yapıyo zaten arabada falan da uyumuyo...çok sıkıntılıyım azizim çok.. Yeni yıla 0 enerjiyle giriyorum:D 
Öperim

0 yorum:

yazılanlar çizilenler yayınlananlar tarafıma aittir,çalmayınız çırpmayınız .alıntı hakkınızdır. Tema resimleri Ollustrator tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.

© .küçük kızın annesi., AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena