16 Kasım 2014 Pazar

7 ay


daha doğrusu 7.5 ay demeliyiz heralde :)
artık kızdan pek fırsat bulup yazamıyorum dostlar,zira hep tepemde elimde kolumda:) illa dokunacak bana illa yanında olup onunla oyun oynayacağım..yemeklerimi tepsiyle yanına getirip ona çaktırmadan yiyorum,o derece yani..
bu ay en belirgin özelliğimiz anneee hatta enneee demesi :) yerim yaa
anne baba gel dede diyor:) çok da tatlı diyor, eriyorum eriyorum..
bide bikaç gündür alkış başladı :) büyüdüğünü görmek öyle değişik öyle heyecanlı bir duygu ki..tarif edemiyorum..
bu ay artık boy pos ölçümü veremiyorum kontrolümüz yoktu çünkü,çok şükür bir hastalık da olmadı doktorumuzu görmedik.bu ay rotavirüs son doz aşısı var ama eczaneden alıp kendim yaptığım için doktora gitmeyeceğiz..
artık anneye,sepete,mindere neye bulursak ona tırmanıyoruz,ellerimiz ve ayaklarımız üzerine 4 ayak durup popoyu bi ileri bi geri sallıyoruz :D çay içiyoruz lıkır lıkır :) canım çay dediysek çay renginde su hemen telaşlanmayın :) anne ne yiyorsa saldırıyoruz,illa bizde tadına bakıcaz,oyuncak yerine kavanoz kapağı,kepçe daha eğlenceli geliyor,onlarla oynuyoruz..mont giymekten nefret ediyoruz,hele ki dışarda bebek arabasında oturmak çok sıkıcı,bi şekilde bağıra çağıra annemize kendimizi taşıtıyoruz..bu arada hala dişim çıkmadı mızmızlanabildiğim kadar mızmızlanıyorum.konuşmak için çok çabalıyorum sanki anneanne diyorum gibi :)
bu ay annem kırmızı başlıklı kız teması denemiş fotoda ama ben o montu giymem deyince üzerime atıverdi :) olduğu kadar idare ediverin.
bu arada annem eve duvar kağıdı yaptı beni uyutup uyutup,anneannemi de ortak etti bu çalışmaya,ayıpır ama ben uyanık olsam bi işin ucundan tutardım:) çok şekerim çok tatlıyım annem beni yiyip duruyor ,gıdık gıdık gıdıklıyor,çok mutlu oluyorum..

işte böyle dostlar,başka neler mi oluyor?
mesela ne şekilde yatarsa yatsın çok terliyor yaren,ya üst değiştiriyorum ya havlu koyuyorum sırtına ama bu terleme olayının bi çaresini bilen varsa her türlü fikre açığım,hasta olmasından çok korkuyorum..sürekli üstünü açıyor..uyku tulumu aldım giysin üstünü açsa da sorun olmaz diye..ayy bi nefret ediyor ondan inanamazsınız giydiği andan yatana kadar yaklaşık 1 saat sürekli mızırdanıyor üstünü başını çekiştiriyor.. o yüzden vazgeçtim bu uygulamadan..
şu anda uyuyor anca yazabiliyorum...çok ihmal ediyorum blogu farkındayım ama siz bi de beni görseniz :)ihmal olmak nedr daha iyi anlardınız :D

sevgiler

1 yorum:

sevdicann dedi ki...

En güzel dönemi annesi:) Takipteyim sevgiler:

yazılanlar çizilenler yayınlananlar tarafıma aittir,çalmayınız çırpmayınız .alıntı hakkınızdır. Tema resimleri Ollustrator tarafından tasarlanmıştır. Blogger tarafından desteklenmektedir.

© .küçük kızın annesi., AllRightsReserved.

Designed by ScreenWritersArena